DRU Eco Wave

Het DRU Eco wave systeem is een energiezuinig systeem wat momenteel in alle nieuwe haarden is ingebouwd. Het vermogen kan verlaagd worden met dit systeem terwijl het vuurbeeld behouden word. Daardoor wordt het niet te warm in de ruimte, maar behoudt u het prachtige vuur. Ook hoeft de haard niet te gedimd of uitgezet te worden. Met dit nieuwe systeem bespaart u makkelijk tot wel 50% op uw gasrekening, terwijl de sfeer niet verandert.

Sfeer en warmte

Een primaire warmtebron is een haard tegenwoordig bijna niet meer. Een haard wordt hedendaags voornamelijk gebruikt voor de sfeer. Hierdoor is de vraag in de haardenwereld veranderd. Doordat er in de woningen beter is geïsoleerd en er in de woningen vaak centrale en vloerverwarming aanwezig is, is er niet veel vermogen nodig. Daardoor wordt er meer gekeken naar de stijl van een kachel.

Met DRU Eco Wave de ideale combinatie

Om hier een oplossing voor te vinden, heeft DRU het Eco Wave systeem ontworpen. De verhouding tussen sfeer en warmte, in combinatie met mooi vuurspel, zorgt voor perfecte haard. Het vermogen kan makkelijk geregeld worden, terwijl dit niet ten koste gaat van het vuurbeeld en de sfeer. Ook in de kleine ruimtes wordt het hierdoor niet te warm.

Bepaal het vermogen

Ook in de kleine ruimtes is het vermogen makkelijk te bedienen. Bij de oude types werd de haard dan vaak erg laag geplaatst. Met als gevolg dat het vuurbeeld en de sfeer verloren gingen. Vervolgens zochten mensen dan hun alternatief in een haard met weinig rendement. Dit is met het Eco Wave systeem niet meer nodig.

Bedien de haard met smartphone of tablet

Met de control app van DRU wordt de bediening van uw haard nog gemakkelijker. Op afstand regelt u de warmte en het vlammenpatroon van uw haard. De haard kent drie voorgeprogrammeerde standen, namelijk: luxe, comfort en spaar. Daarnaast is er de custom functie. Met deze functie kunt u zelf alles regelen. Het vermogen, het vlammenpatroon en de warmte worden met een simpele beweging doorgevoerd via uw smartphone of tablet. Verder toont de app de verhouding tussen het verbruik met de Eco Wave in verhouding tot de volstand. De App is gratis te downloaden en geschikt voor alle tablets (Apple en Android) en smartphones.

Soorten en modellen

Alle modellen van DRU welke voorzien zijn van het Eco Wave systeem, kunt u hieronder bekijken:

5 artikel(en)

Van hoog naar laag sorteren
  • DRU Maestro 105/3 gashaard

    Adviesprijs: € 5.190,00
    Wat is een adviesprijs?
    Adviesprijzen zijn prijzen vanuit de fabrikant ter indicatie. Voor de exacte prijs kunt u het beste contact met ons opnemen of een offerte aanvragen.
    Bekijk product
  • DRU Maestro 105/2 gashaard

    Adviesprijs: € 5.080,00
    Wat is een adviesprijs?
    Bekijk product
  • DRU Metro 130 XT Tunnel gashaard

    Adviesprijs: € 5.125,00
    Wat is een adviesprijs?
    Bekijk product
  • DRU Metro 150 XT gashaard

    Adviesprijs: € 5.215,00
    Wat is een adviesprijs?
    Bekijk product
  • DRU Metro 150 XT Tunnel gashaard

    Adviesprijs: € 5.645,00
    Wat is een adviesprijs?
    Bekijk product

5 artikel(en)

Van hoog naar laag sorteren